Komplexní vývoj mladého sportovce

SK Fotbalová škola Třebíč vás srdečně zve na besedu s profesionálním fotbalistou a studentem vysoké školy v jedné osobě, Lukášem Vraštilem. Komplexní příprava mladého sportovce, takový název tato beseda ponese a jejími tématy budou – trénink, regenerace, mentální příprava a v neposlední řadě strava.

Jak ovlivňuje spánek kvalitu života i tréninku? Jak je důležitá i mentální příprava? Jaké možnosti regenerace jsou a jaké mají účinky na organismus? Všechna tato témata můžeme otevřít a Lukáš s námi bude sdílet nejenom své zkušenosti z přípravy profesionálního sportovce, ale přinese s sebou i vědecké výzkumy, které mohou sloužit jako inspirace pro mladé sportovce.

Jsi-li sportovec, nebo jste rodič sportovce se zájmem o tato témata, jste srdečně zváni!

Večerem vás bude provázet Miloslav Bukáček, který bude pomáhat přítomným s otevřením diskuze i otázek v daných oblastech.


Datum:
24.10.2019 (čtvrtek)

Čas:
18:00 – 20:00 hod.

Místo:
Hotel Atom
Velkomeziříčská 640/45, 674 01 Třebíč

Kapacita:
40 osob

Vstupné:
80,- Kč/dospělý
děti do 15 let zdarma


PROSÍME, POKUD JSTE RODIČ A BUDETE MÍT V DOPROVODU S SEBOU DÍTĚ, ZMIŇTE JEJ V PŘIHLÁŠCE, NEBO ZA NĚJ ODEŠLETE PŘIHLÁŠKU S KONTAKTEM NA SEBE, ABYCHOM MĚLI PŘEHLED, KOLIK MÍST MÁME VOLNÝCH. DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI A POCHOPENÍ.

Přihláška

Vaše jméno*
Vaše příjmení*
Váš mobil*
Váš email*
Poznámka
Souhlasím se zpracováním osobních údajů (znění zde).
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení (znění zde).

V případě zájmu o přihlášení doprovodu, prosím vyplňte každého účastníka zvlášť. Zájemci musí mít každý vlastní email. Děkujeme

Těšíme se na vás,

Tým Fotbalové školy Třebíč

ZAŽIJ FOŠKU

logo

 

HOTEL ATOM