Fošácké hodiny ve školkách mají za sebou další úspěšný rok!

Již minulé jaro se rozjely Fošácké hodinky ve školkách a povedlo se nám navštívit téměř všechny třebíčské školky (některé i vícekrát :-)) a toto jaro jsme díky velkému zájmu pokračovali opět. Velmi nás těší zájem, který školky projevily a chodí nám již zprávy s objednávkami podzimních termínů a krásné reference na proběhlé hodinky.

Co jsou Fošácké hodinky? Jde o jednu učební hodinku s trenéry Fošáky, kteří již jezdí po třebíčských školkách a zasvěcují děti do rozmanitosti pohybu a základům fotbalu. Pokud byste rádi, aby Foška navštívila i vaší školku, stačí nás kontaktovat, domluvit termín a v daném termínu vypustit děti na hodinku s trenéry Fotbalové školy. Krom vašeho cenného času vás do nic dalšího nestojí.

Vzniklé náklady s projektem Zažij Fošku pro účely podpory zdravého pohybu dětí a získávání si pozitivních vztahů ke sportu hradí společnost TEDOM, která tento významný projekt všestranně podporuje. 🙂

Děkujeme tedy společnosti TEDOM za velmi cennou podporu, kterou můžeme využít pro dobré účely a zástupcům školek, kteří do nás vkládají důvěru a stali se spolutvůrci projektu Zažij Fošku.

Těšíme se na vás v další sezóně! 🙂


ZAŽIJ FOŠKU

zazij-fosku-logo


HLAVNÍ PARTNER PROJEKTU

tedom-logo