MUDr. Jaromír Bertlík zaplnil Malý sál národního domu!

6. března 2019

SK Fotbalová škola Třebíč ve spolupráci se společností AKUNA CZ s.r.o. uspořádali společně, 06.03.2019 od 18:00 v Národním domě, přednášku s odborníkem na zdravý životní styl MUDr. Jaromírem Bertlíkem, N.D., jež nás uvedl v rámci možností do problematiky zdraví, proč je vhodné užívat doplňky stravy, abychom předcházeli nemocem a jak je to vlastně se stravou v moderní době.

V přednášce jistě zaznělo několik palčivých témat dnešní společnosti, jako je velký úbytek nutričních hodnot v potravinách, kolik by toho musel člověk za den pozřít, aby doplnil potřebnou dávku minerálů a nutricií, přes různé onemocnění v důsledku překyselení, nebo právě nedostatku potřebných látek ke správnému fungování těla. Jelikož bylo jasné, že zdraví jako téma je velmi obsáhlé, považovali jsme tuto přednášku jako vstup do problematiky a jistě se budeme domlouvat na další přednášce, kde bychom zašli více do hloubky.

Něco o MUDr. Jaromíru Bertlíkovi, N.D.:

V současné době provozuje soukromou praxi v oblasti přírodní medicíny na své klinice Pinewood Natural Health Centre poblíž Toronta v Kanadě. Věnuje se výzkumu a studiu léčby rakoviny, bolesti a chronických potíží. Je činný také jako poradce v oblasti výživy a životního stylu. Současně je také expertem v oboru biologické medicíny, homotoxikologie, tradiční čínské a bylinné medicíny. Kromě toho působí jako učitel na kanadském Ústavu přírodní medicíny (College of Naturopathic Medicine).

Všem zúčastněným děkujeme za účast na akci i přispění na pokrytí nákladů spojených s akcí a těšíme se na další akci.


 ZAŽIJ FOŠKU

logo

AKUNA CZ s.r.o.

akuna-cz

Poděkování za poskytnutí prostoru MKS Třebíč