Sportem proti drogám

9. dubna 2016

Vážení a milí příznivci sportu,

v sobotu se na hřišti za Sokolovnou konala sportovní akce s názvem Sportem proti drogám. Předpověď počasí na víkend nebyla zrovna přívětivá, obloha byla zatažená, ale nakonec déšť nepřišel a akce tak proběhla bez větších potíží.

Na programu byla zajímavá vystoupení, prezentace, přednášky, workshopy, ale hlavně sportovní a volnočasové aktivity.

Trenéři a hráči (ročník 2008) Fotbalové školy Třebíč hrály fotbálek, zlepšovali své dovednosti na připravených stanovištích a když měli pauzu, tak si šli vyzkoušet, jak se provádí první pomoc, jak oslavovat „homerun“ v baseballu a jakou práci mají před sebou, pokud by chtěli někdy vyzkoušet street workout. Pro pasivní zábavu si mohly děti vyzkoušet stolní fotbálek a měly možnost i zakousnout něco dobrého ze stánku se zdravou výživou.

I přes chladné počasí se sešla poměrně početná skupina návštěvníků a věříme, že i do příštích let si najde tato akce místo mezi akcemi tradičními, jelikož poslání akce je směrem – jde to i zdravě a to se nám prostě zamlouvá! 🙂

Velmi zajímavé video z akce, kde velcí borci předváděli Workout, můžete shlédnout ZDE: STREET WORKOUT STAŘEČ

Hledali byste podrobnější informace a další fotky z akce, tak můžete shlédnout na facebooku: https://www.facebook.com/events/124963044563296/?active_tab=posts

Fotbalová škola Třebíč se zúčastnila akce v rámci svého projektu „Zažij Fošku“, zejména díky podpoře společnosti TEDOM, která je hlavním podporovatelem projektu.