Spouštíme nový projekt!

S velkým potěšením vám představujeme nový projekt, který se jmenuje „ZAŽIJ FOŠKU“, jehož hlavním partnerem se stala společnost TEDOM a. s.


  • PROČ ZAŽIJ FOŠKU?

Protože „FOŠKA“ je slangový výraz pro Fotbalovou školu, který se interně tak rozšířil a zafixoval, že jsme toto označení přijali za své. A protože „FOŠKU“ je třeba zažít na vlastní kůži – My to chceme umožnit zejména co největšímu počtu dětí a rodičů v Třebíči a okolí.

  • CO ZAŽIJ FOŠKU OBSAHUJE?

Jednorázové i opakující se a dlouhodobé akce. Od dětských dnů pro mateřské školky, přes turnaje pro regionální kluby, po semináře pro rodiče a trenéry. Souhrn akcí, který bude dále doplňován, najdete na tomto webu v následujících akcích.

  • KDO SE MŮŽE JAKÉ AKCE ZÚČASTNIT?

Pro to, abyste věděli, pro koho je akce určená a dostupná, jsme vytvořili filtr, který dělí akce zaměřené pro ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ, SPORTOVNÍ KLUBY, RODIČE, STACIONÁŘE, DĚTSKÉ DOMOVY. VEŘEJNOST.


Pokud vás zajímají bližší informace k akcím, rádi byste se do projektu zapojili a chtěli s námi spolupracovat, můžete se na nás obrátit pomocí kontaktů na webu a rádi se s Vámi spojíme. 🙂

Přejeme vám dny plné radosti,

SK Fotbalová škola Třebíč a TEDOM a. s.

ZAŽIJ FOŠKU

zazij-fosku-logo


HLAVNÍ PARTNER PROJEKTU

tedom-logo